Suruç Otogarı Yenileniyor…

suruç otogar- kenan aktaş

 

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili  otogar esnafının ve vatandaşların çağrısına duyarsız kalmadı ve ilçe otogarında baştan aşağı yenilemenin yapılması için talimatını verdi.

İlceyi her geçen gün yep yeni bir görünüme kavuşturmak için çalışmalarını sürdürün Suruç Belediyesi İlce otogarında yenileme çalışması başlatıyor.

Her gün yüzlerce aracın girip çıktığı binlerce insanın giriş çıkış yaptığı otogarda yenileme çalışması ilk olarak kullanılmaz durumdaki WC’lerden başlanacak, yenileme çalışmaları daha sonra otogarın geneline yayılacak, boyama çalışması yapılacak , oturma alanları  oluşturulacak yolcular için oturma bankları yerleştirilecek.

Aktaş talimatıyla ekiplerin ön inceleme ve çalışma yaptığı otogarda duvarlar boyanacak peronlar yapılacak.

Ilçede her geçen gün yeni projeyi hayata geçirdiklerine dikkat çeken Aktaş ” At’ın ve  Nar’ın başkenti olan tarihi İpekyol’un bağlantı yolu olan ilçemizde otogarımız maalesef fiziki görüntüsü ve bakımsızlığı dolayısıyla ilçeye sağlıķlı bir şekilde hizmet veremiyordu. Otogarımızı baştan aşağı yenileyeceğiz ve trafik noktasında da rahat bir nefes alacak hayırlı uğurlu olsun ” dedi.

Öte yandan otogar esnafı ve vatandaşlar bu önemli proje için Başkan V. Aktaş’a teşekkür ettiler.


Etiketler: 590 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir