yazlar dolu dolu geçiyor

Eyyübiye Belediyesi, çocuklar, gençler ve kadınlara yaz aylarında aktiviteler sunuyor.

Karate, judo, taekwondo, güreş gibi bireysel spor dallarında çocuk ve gençlerin yetişmesini sağlayan, bu alanda yerel, ulusal ve uluslararası çok sayıda başarıya imza atarak Şanlıurfalıların göğsünü kabartan Eyyübiye Belediyesi AK Evler Spor Salonları, yaz tatilinin başlamasıyla çocuk ve gençlerin vazgeçemediği mekanlar olmayı sürdürüyor.

Yüzlerce çocuk ve gencin açılan yaz kurslarına kayıt yaptırdığı spor salonlarında tercih ettikleri sportif faaliyetlere katılarak profesyonel spor yaşamına ilk adımlarını atarken, usta öğreticiler ve kurum kuruluşlardan görevlendirilen uzmanlar tarafından da verilen sosyal gelişim programlarına katılıyorlar.

Eyyübiye Belediyesi, ilçede yaşayan kadınların da hayatlarını değiştiren projeler uyguluyor. Biçki dikiş, nakış, çeşitli el işleri gibi gelir getirici faaliyetlere katılarak aile bütçelerine katkıda bulunan kadınlar, okuma yazma ve Kur’an-ı Kerim derslerine de katılarak kişisel gelişimlerini artırıyorlar. Kendileri kurslara katılırken, çocukları da kreş imkanından faydalanıyorlar


Etiketler: 113 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir