SEYRANTEPE’DE YENİ YOLLAR KİLİTLİ PARKE İLE DÖŞENDİ

SEYRANTEPE’DE YENİ YOLLAR KİLİTLİ PARKE İLE DÖŞENDİ

SEYRANTEPE’DE YENİ YOLLAR KİLİTLİ PARKE İLE DÖŞENDİ Karaköprü Belediyesi ilçe genelinde üstyapı çalışmalarını sürdürürken, ilçenin en hızlı büyüyen mahallesi olan Seyrantepe Mahallesinde alt yapısı tamamlanan yollarda kilitli parke döşeme çalışması gerçekleştirerek hizmete sunuyor.

Şanlıurfa’nın hızla büyüyen gözde ilçesi olan Karaköprü’de ulaşımı rahatlatmak için Karaköprü Belediyesi Fen işleri Müdürlüğüne bağlı ekipler alt yapısı tamamlanan yolları kilitli parke taşı döşüyor.

Ekipler, program dahilinde Seyrantepe Mahallesinde yeni açılan yollarda alt yapı çalışmasının bitirilmesi ile birlikte kilitli parke taşı döşeme çalışması yaparak vatandaşların hizmetine sunuyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, toplu konut bölgesi olan ve nüfusu her geçen gün artan Seyrantepe Mahallesinde yoğun bir çalışma yürüttüklerini söyledi. 

Başkan Metin Baydilli, “Fen işleri ekiplerimiz ilçe genelinde gerek yol açma gerekse kilitli parke döşeme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Seyrantepe mahallemizde sürekli bir yapılaşma olduğundan çok yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Seyrantepe Mahallemizde toplu konut ve sivil konutlaşma alanı olduğu için sürekli bir yol ihtiyacı doğuyor. Biz de yoğun bir çalışmayla yeni yollar açıyoruz. Açılan yolların alt yapı çalışması tamamlandıktan sonra kilitli parke döşeyerek hizmete sunuyoruz.” dedi.

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri program dahilinde Seyrantepe başta olmak üzere Doğukent, Batıkent, Atakent ve Güllübağ mahallelerinde yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

 

 


Etiketler: 19 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir