Büyükşehir’den Öğrencilere hijyen eğitimi seti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kademeli olarak yüz yüze eğitime geçilmesinin ardından ilk ve orta öğretimde okuyan öğrencilere hijyen ve eğitim setlerini ulaştırdı.

 

Şanlıurfa ve ilçelerinde tüm okullarda daha önce dezenfekte çalışmalarını titizlikte sürdüren Büyükşehir Belediyesi, bu hafta okulların yüz yüze eğitime başlamasıyla birlikte maske, kolonya, dezenfekte mendil ve okul gereçlerinin yer aldığı hijyen ve eğitim setlerini öğrencilere ulaştırdı.

HİJYEN VE EĞİTİM SETİNİ ÖĞRENCİLER BAŞKAN BEYAZGÜL’ÜN ELİNDEN ALDI

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyübiye İlçesinde Dr. Cavit Özyeğin İlk ve Ortaokulunda düzenlenen etkinlikte, öğrencilere maske ve mesafe konusunda öğrencilere  nasihatlerde bulunarak onlara hijyen ve eğitim setlerini verdi.

 

Covid-19 salgınının tüm dünyayı tehdit etmeye devam ettiğini belirten Başkan Beyazgül, Büyükşehir Belediyesi olarak bununla mücadelenin devam ettiğini,  öğrencilere pandemi sürecinde daha da dikkatli olmalarını istedi.

 

BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN ÖĞRENCİLERE MASKE VE SOSYAL MESAFE NASİHATI

 

Başkan Beyazgül “Maske, sosyal mesafe ve temizlik noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Toplum olarak tedbirleri aldığımız zaman bu illetten inşallah kurtulacağız. Dikkatli olmaya devam etmeliyiz. İnşallah bir an önce bu salgından tüm insanlık kurtulmuş olur” dedi.

 

Sınıfları teker teker dolaşarak yeni eğitim ve öğretim yılının öğrencilere hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Beyazgül, öğrencilerle sohbet etti. İleri de sahip olmak istedikleri meslek gruplarını öğrenen Başkan Beyazgül’e hijyen ve eğitim setlerinden dolayı teşekkür eden öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okundu.

 


Etiketler: 352 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir