ÜCRETSİZ POMEM VE BESYO HAZIRLIK KURSLARI BAŞLIYOR

Polis, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulları, Bekçilik ve Askeri Okullara giriş sınavlarına hazırlanan öğrenciler için ücretsiz hazırlık kursları.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi sayısı her geçen daha da artan gençlik merkezleri ve spor salonları Şanlıurfalı gençleri geleceğe hazırlıyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı bünyesinde planlanan hazırlık kurslarında, alanında uzman ve tecrübeli eğitmenler, Şanlıurfalı gençleri POMEM, BESYO, Bekçilik ve Askeri Okullar için özel yetenek sınavlarına hazırlıyor.

Tamamen ücretsiz olan hazırlık kurslarına katılmak isteyen adayların Akabe TOKİ’de bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Batıkent Gençlik Merkezine giderek kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Geçtiğimiz yıllarda birçok gencin hayal ettikleri mesleklere kavuşmalarını sağlayan Büyükşehir Belediyesi Her bölüme özel olarak hazırlanmış parkurlarla programlı ve profesyonel bir çalışma ortamı oluşturdu.

Gençlere ücretsiz sunulan parkur desteği sayesinde rakipleri karşısında bir adım önde olacak olan gençler eğitimler kapsamında sürat, çabukluk, güç, denge, koordinasyon, dikkat, beceri gibi alanlarda tecrübeli eğitmenler gözetmenliğinde özel yetenek sınavlarına hazırlanarak geleceklerine yön verecekler.


Etiketler: 96 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir