KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR

karaköprü belediyesi hijyen çalışması

Karaköprü Belediyesi koronavirüs tedbirleri kapsamında ilçelerdeki okullarda eğitim dönemi öncesi dezenfekte ve yıkama çalışmalarını devam ediyor.

Okullar açılmadan tüm okullarda çalışmaların tamamlanması için yoğun bir çalışma sergilerken, Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat Yanmaz’dan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye yapılan çalışma için teşekkür geldi.

Karaköprü Belediyesi ilçedeki okullarda gerekli önlemleri almaya aralıksız devam ediyor.

İlçe Milli Eğitim Müdür Yanmaz bir okulda yapılan dezenfekte ve hijyen çalışmasını incelerken, öğrencilerin sağlığı için yapılan dezenfekte ve hijyen çalışmasının çok önemli olduğunu dile getirdi.

Müdür Yanmaz, “Eğitim – Öğretim sezonunun kademeli olarak başlayacağı bu günlerde okullarımızın temizliğini yaparak hazır hale getirmek istedik. Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydilli’ye bu konuda yardıma ihtiyacımız olduğunu ilettik. Kendileri de her zaman eğitime katkı sunduğu ve yanımızda olduğu için böyle bir temizlik ve dezenfekte çalışması başlattı. Tüm okullarımızda yıkama ve dezenfekte çalışması yapılıyor, temizleniyor. Çalışmalarından dolayı Metin Baydilli Başkanımıza ve temizlik işleri personeline çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Karaköprü Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü dezenfekte ekipleri tarafından yürütülen çalışmada ilçedeki anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselerde dezenfekte ve yıkama çalışması yapılarak öğrencilerin temiz ve hijyenli bir ortamda eğitime başlamalarını istiyor.


Etiketler: 407 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir