Halfeti’ye 27 dönümlük park

Halefeti’nin Yukarı Göklü Mahallesinde yapımı tamamlanan içerisinde yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, fitness grubu, çatılı piknik masası ve bankların yer aldığı park hizmetine açıldı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak ile birlikte Yukarı Göklü Mahallesinde yapımı tamamlanan kent parkında incelemelerde bulundu. İçerisinde yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, fitness grubu, çatılı piknik masası ve bankların yer aldığı 27 dönümlük Yukarı Göklü Kent Park çalışması tamamlanarak vatandaşların hizmetine açıldı.

Her ilçeye yeşil alanlar kazandırdıklarını belirten Beyazgül, “Halfeti ilçemizin Yukarı Göklü Mahallesine 27 dönüm alan üzerine çok güzel bir park yaptık. Buradaki vatandaşlarımızın gelip bir mesire alanında dinlenmeleri için çok güzel bir yer oldu. İlçe başkanımızla el ele verdik ve Yukarı Göklü Mahallemize birçok hizmeti gerçekleştirdik. Burada çocuklar için 27 dönüm üzerinde kurulu oyun alanları oluşturduk. Parkımız Yukarı Göklü Mahallesi sakinlerine hayırlı olsun” dedi.

Beyazgül, Albayrak ile birlikte Halfeti ilçesinde yapımı tamamlanan beton yollarda incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, Halfeti ilçesinde çelik hasırlı uzun ömürlü beton yollarla vatandaşlara konforlu ulaşım hizmeti sunuyor. Halfeti’yi Bozova ilçesine bağlayan 13 kilometrelik yol, beton yol olarak tamamlanıp vatandaşların hizmetine açıldı.


Etiketler: 56 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir