Gönül Köprüsü: AŞEVİ

Şanlıurfa’da çeyrek asırdır hayırseverler ile dar gelirli ailelere arasında yardım köprüsü olan Aşevi geleneğini sürdürüyor.

Aşevinde sürdürülen çalışmalar hakkında Aşevi yetkilisi Ali Topal’dan bilgi alan Başkan Beyazgül, yardım almaya gelen ihtiyaç sahibi vatandaşlarla sohbet ederek Ramazan-ı şeriflerini tebrik etti.

Başkan Beyazgül, aşevinden sıcak yemek almaya gelen İhtiyaç sahibi vatandaşların sefer taslarını sıcak yemekle doldurdu.

Şanlıurfa’da uzun yıllardır hayırseverlerin destekleriyle binlerce vatandaşın ihtiyaçlarını karşılayan Şanlıurfa Aşevi yönetimine teşekkür eden Başkan Beyazgül, “Yardımlaşma ve dayanışma ayı olan mübarek Ramazan Ayı’nda Şanlıurfa Aşevini ziyaret ederek buradan yardım alan vatandaşlarımızla bir araya geldik. İhtiyaçlarını bu merkezden karşılayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın gözlerinin içi gülüyor. Bu ümit ve tebessüm elbette ki yardımsever vatandaşlarımız sayesinde oluşuyor.” dedi.

Aşevi Yetkilisi Ali Topal, “ Aşevi hayırseverlerin desteği ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı her zaman olduğu gibi yalnız bırakmamıştır. Büyükşehir belediyesi fakirin, fukaranın başını okşamak için her zaman yanımızda olmuştur. Yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.


Etiketler: 258 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir