Eyyübiye Belediyesinden Yüzlerce Öğrenciye hediye

Eyyübiye Belediyesi, yüzlerce öğrenciye hediye

Eyyübiye Belediyesi, spor salonlarında değişik branşlarda katıldıkları şampiyonalarda madalya alan sporculara hediye takdiminde bulundu. yüzlerce sporcunun katıldığı törende dereceye giren sporculara altın ve bisiklet hediye edildi.

Eyyübiye Belediyesi, spor salonlarında değişik branşlarda katıldıkları şampiyonalarda madalya alan sporculara hediye takdiminde bulundu. Yüzlerce sporcunun katıldığı törende dereceye giren sporculara altın ve bisiklet hediye edildi. Eyyübiye Belediyesi Nostaljik Çocuk Oyun Dünyasında, sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde organize edilen spor şölenine yüzlerce sporcu ve antrenör katıldı. Değişik branşlarda katıldıkları turnuvalarda başarı üstüne başarı elde edip, ile madalyalarla dönen sporcuları unutmayan, gençliğin Başkanı Mehmet Kuş, yüzlerce sporcuya altın ve bisiklet hediye etti. Programa;  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Öneki dönem Hatay Milletvekili, İl Koordinatörü Orhan Karasayar, AK Şanlıurfa İL Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Eren, Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Eyyübiye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halil Müjde, Birim amirleri ile yüzlerce sporcu ve antrenör katıldı. Protokol konuşmalarının ardından yüzlerce sporcu arasından seçilen gençlere temsili olarak ödülleri olan altın ve bisiklet, Belediye Başkanı Mehmet Kuş, İlçe Başkanı Mehmet Moğal, İl Başkanı Bahattin Yıldız ve İl Koordinatörü Orhan Karasayar tarafından verildi. Hediye takdimi sonrası kaskını takan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, gençlerle birlikte bisiklet korteji yaptı. Piazza önünden başlayıp Haşimiye bölgesine kadar süren kortejde Başkan Kuş ve sporcuları gören esnaf ve vatandaşlar Başkan Mehmet Kuş’a sevgi gösterilerinde bulundu. etkinlik bisiklet korteji sonrası sporculara yapılan ikram ile son buldu.

Gençlere yatımlarının artarak devam edeceğini hem Gençlik Merkezi ve spor salonu sayılarını artırmak için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş,” Sayın İl koordinatörüm, İl Başkanım, İlçe Başkanım, Meclis Üyesi arkadaşlarım , Başkan Yardımcılarımız ve çok değerli asımın nesli olan Ak gençlik hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Sayın koordinatörüm ilk seçildiğimiz günden itibaren gençlerimizi çocuklarımızı önemsediğimizi, önemseyeceğimizi ifade etmiştik ve ilk gün itibari ile gerek Başkan Yardımcımız gerek birim Müdürümüz gerekse de altını çizerek söylüyorum Ak Evler ve Gençlik merkezlerimizde eğitim veren hocalarımız hummalı bir şekilde çalışmalarını yaptılar ve yapmaya devam ediyorlar. Gençler bizim geleceğimiz, gençler Türkiye’nin geleceği, gençler İslamiyet’in geleceğidir. İslam Bayrağını inşallah bu gençlerimiz ile Türk Bayrağını bu gençlerimiz ile ilelebet göklerde dalgalandıracağız. Buradaki toplanma sebebimiz Ak evlerimizde ve Gençlik Merkezlerimizde sportif faaliyetlerde bulunan gençlerimiz Türkiye genelinde başarılara imza attılar. Türkiye1.’incilikleri,2’incilikleri,3.cülüklerinde hemen hemen her branşta yüzümüzün akı oldular. Buradan çocuklarımıza şunun da müjdesini verelim. Çok değerli çocuklar; gençlik merkezlerimizi Etüt merkezlerine dönüştürdük. Bölgede ilk olarak Uyanık kütüphanelerini hayata geçiriyoruz. inşallah önümüzdeki hafta itibari ile Uyanık kütüphaneleri sizlerin hizmetinde olacak. Sabah 08.00 ile gece 24.00 arası faaliyet gösterecek. Sizler gelip nezih ve sağlıklı ortamda ders çalışacaksınız. Bütün setlerimiz olacak, eğitim noktasında yani eğitiminize katkı sunma adına elimizden gelen bütün gayreti sarf ediyoruz.  Sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Sizlerden tek ricamız şuanda ellerinizde tutmuş olduğunuz Türk Bayrağını ve İslam bayrağını ilelebet havada taşımak ve göklerde dalgalandırmak. “ dedi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız da düzenlenen anlamlı etkinlik ve gençlere yaptığı yatırımlardan dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a teşekkür edip,” Ak Belediyeciliğin en güzel örneklerinden birini daha yaşıyoruz. Bugün bizleri sizler ile bir araya getiren çok kıymetli Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet beye çok teşekkür ediyorum. Belediyeciliğin sadece alt yapı ve üst yapı olmadığının göstergesi bu gönül Belediyeciliğinde en önemli safhasını oluşturuyor. Biz bu Ak eEyyübiye Belediyesi,  yüzlerce öğrenciye hediyevlerde eğitim gören gençlerimize başarılar diliyoruz. Belediye Başkanımızın gençlere ne kadar önem verdiğini görüyoruz, ben buradan tekrardan tebrik ediyorum.” Dedi.

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal ise şunları söyledi;”Özellikle Başkanım Mehmet Kuş’a çok çok teşekkür ediyorum. inşallah bu sevgi seli devam eder. Her tarafta bu coşkuyu göreceğinizden şüpheniz olmasın. Ben tekrardan Başkanımıza teşekkür ediyorum.”


Etiketler: 447 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir