Eyyübiye Belediyesi asfalt çalışmalarına hız verdi

Eyyübiye Belediyesi asfalt çalışmalarına hız verdi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyyübiye Belediyesi tarafından ilçede başlatılan asfalt serim çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Kuş, Osmanlı mahallesindeki çalışmaları yerinde inceleyip, ilgililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyyübiye Belediyesi tarafından ilçede başlatılan asfalt serim çalışmalarını yerinde inceledi. Osmanlı mahallesi 3725. Sokakta vatandaşların yaşadığı mağduriyete sessiz kalmayan Eyyübiye Belediyesi, sokakta asfalt serim çalışmasına başladı. Sokağın bölgenin en çok kullanılan ve en işlek sokaklarından biri olması nedeniyle sık sık yıpranması ve vatandaşların mağduriyet yaşaması üzerine harekete geçen Eyyübiye Belediyesi, asfalt serimi ile köklü çözüme ulaşıyor. Seçildiği ilk günden itibaren birçok projeyi hayata geçirerek kamuoyunun takdirini toplayan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, seçim vaatlerinden birini daha hayata geçirdi. Osmanlı mahalle sakinlerinin yaşadığı mağduriyetin önüne geçmeyi hedefleyen ekipler, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte bölgede asfalt serimine başladı. Hummalı bir şekilde çalışan ekipleri Osmanlı Mahalle Muhtarı Veysi Çelik’le birlikte ziyaret eden Başkan Kuş, “ Talepleri bir bir yerine getiriyoruz. Dertlenince ve çalışınca her şey olur. “ dedi.

Talepleri bir bir yerine getirmeye devam ettiklerini belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş,” Şuanda Osmanlı Mahallemizde Muhtarımız ile birlikteyiz. Seçimlerden önce mahallemizi gezmiştik ve vatandaşlarımız bizlere bu sıkıntıyı iletmişti. Seçimlerden sonra muhtar kardeşimiz ile birlikte mahallemizi daha detaylı gezme fırsatımız oldu ve bütün sıkıntıları bir bir not etmiştik. Muhtarımız mahallesine aşık ve sevdalı olduğu için özellikle Osmanlı mahallemizin 3725. Sokağın acilen asfalt olması gerektiğini bizlere iletti. Bizde ilk etapta mali sıkıntımızın olduğunu ifade ettik ama kısmen toparlanır toparlanmaz bu sokağımızı yapacağımıza dair vaadimizde bulunmuştuk ve çok şükür bugün vaadimizi yerine getirdik. Seçimden önce ve seçimden sonra vatandaşlarımıza sözünü vermiş  olduğumuz bütün projeleri bir bir yapıyoruz. Söz vermiş olduğumuz projelerin bir kısmını yerine getirdik, bir kısmını da inşallah görev süremiz içerisinde tamamlayacağız. Şuanda ki sokak içler acısıydı. Özellikle kış aylarında büyük mağduriyet yaşanıyordu. Vatandaş ızdırap içerisindeydi. Biz de bu sıkıntıyı ortadan kaldırdığımız için bunun mutluluğunu ve memnuniyetini yaşıyoruz. Osmanlı mahallemize hayırlı olsun.” dedi.

Osmanlı Mahalle Muhtarı Veysi Çelik ise Başkan Mehmet Kuş’a teşekkür edip, şunları söyledi;” Başkanımızın ifade ettiği gibi bu sokak 3725. Sokağımız gerçekten 5,6 yıldır perişan olan bir sokağımızdı. Buradan hem vatandaş hem araçlarda geçiyordu. Buradan ağır tonajlı iş makineleri geçiyordu ve bu sokağımız baya zarar görmüştü. Başkanımıza bunu ilettik. Başkanımız da uğraşlar sonucu bizleri asfalta kavuşturdu. Başkanımızdan ve Eyyübiye Belediyesinden Allah razı olsun. Vatandaşlarımız gayet mutlu ve memnunlar. Başkanımıza şahsım ve mahallem adına teşekkür ediyorum.”


Etiketler: 381 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir