En iyi narkotik polisi annedir

En iyi narkotik polisi annedir Urfa Haber

Çocukları zehirleyen tacirlere göz açtırmayan, operasyon üzerine operasyon düzenleyen Polis, uyuşturucu kullanımının önüne geçmek için aileleri bilgilendirmek, bilinçlendirmek için Suruç’ta annelerle toplantı yaptı.

Suruç ilçesinde Cumhuriyet Ortaokulu konferans salonunda annelerle buluşan Polis, uyuşturucu kullanımının önüne geçmek için annelere “En iyi narkotik Polis sizsiniz” dedi. Suruç Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinin organize ettiği toplantıya, uyuşturucu kullanımının önüne geçmek için alanında yetkin rehber polisler, anneler ile buluşarak anneleri bilgilendirdi.

Narko Rehber polisleri, Uyuşturucu kullanımı, çocukların davranışlarının değerlendirmesi ve uyuşturucu kullandığından şüphelendikleri çocukları için nasıl bir yol izleyecekleri gibi birçok konuyu detaylı bir şekilde annelere anlattı.

En iyi narkotik polis annedir, projesi kapsamında yapılan toplantıda, uyuşturucu kullanımının önüne geçebilmek için ailelerin ve Polisin işbirliğinin önemine vurgu yapılırken, Suruç ilçe kaymakamı Kenan Aktaş toplantının organizasyonu için il Emniyet Müdürlüğüne ve Suruç ilçe Emniyet Müdürlüğüne teşekkür etti.

Şanlıurfa web tasarım

Etiket: , , , 218 okunma
Tarih: 14 Kasım 2020 Google News
Yazar: En iyi narkotik polisi annedir Yazarın resmi Ahmet Özberk