Başkan Bayık Muhtarlarla İftarda

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık geleneksel iftar programları kapsamında merkez ve kırsal mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Ak Parti Hilvan İlçe Yerel Yönetimler Başkanı Kemal Beyret ile birlikte Muhtarlar Derneği Hilvan Şube Başkanı Halil Bayuk, muhtarlar ve belediye meclisi üyeleri iftara katıldı.

Başkan Bayık; “Mübarek Ramazan ayı boyunca sürdürdüğümüz geleneksel iftar buluşmalarımız kapsamında bugün halkın birer temsilcisi olan değerli muhtarlarımız ile iftar yemeğinde bir araya geldik. Devlet ile halk arasında köprü görevi gören değerli muhtarlarımız sosyal, kültürel ve halkın sorunlarının ilgili kurumlara iletilmesi noktasında çok önemli bir görevi yerine getirmektedir. Bizde göreve geldiğimiz günden bu yana birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, halkımızın sorunlarını çözüme kavuşturmak için her fırsatta muhtarlarımızla bir araya gelip istişarelerde bulunduk. Bu buluşmalarımızı Ramazan ayında gelenek haline getirdik. Halkın ve aynı zamanda devletin birer temsilcisi olan muhtarlarımızın bugüne kadar destekçisi olduk, bundan sonrada desteklerimiz devam edecek. İftar programımıza katılan ve halkımız için çok önemli bir görevi ifa eden tüm değerli muhtarlarımızla rabbim nice Ramazanlarda buluşturmayı nasip etsin.” dedi.


Etiketler: 25 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.