Başkan baydilli mesaiye saha gezisiyle başladı

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli mesaisine sabah erken saatlerde Akpiyar  Mahallesinde yaptığı alan gezisiyle başladı. Başkan Baydilli mahallede sokak sokak gezerek sorunları yerinde inceledi ve vatandaşların taleplerini dinledi

 

Sabahın erken saatlerinde mesaisine başlayan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli alan gezileri yaparak sorunları yerinde inceliyor. Başkan Baydilli sabah mesaisine  Akpiyar mahallesinde başlarken, teknik ekibiyle birlikte sorunları yerinde tespit edip giderilmesi yönünde talimat verdi. Karaköprü’ye en iyi şekilde hizmet etmenin çabasında olduklarını dile getiren Başkan Baydilli, tüm mahallelere dokunduklarını ve sorunları yerinde tespit ettiklerini kaydetti.

 

 

Başkan Baydilli şöyle konuştu: “Başkan  yardımcılarımız ve teknik müdürlerimizle birlikte sabah mesaimize erkenden başlayıp Akpiyar mahallemizi, sokakları adım adım dolaştık. Buralardaki sorunları yerinde görüp çözümü noktasında çalışma başlatıyoruz.Bizim tek işimiz Karaköprü’yü daha güzel hale getirmek ve vatandaşlarımızın sorunsuz bir şekilde burada yaşamasını sağlamaktır.  Bunun için çalışan tüm personelimize, mesai arkadaşlarımıza ve bizi anlayışla karşılayan vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.”

Başkan Baydilli alan gezilerinde esnaf ve vatandaşlarla da sohbet ederken, taleplerini dinleyip not aldı.

 


Etiketler: 430 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir