ANKARA’DA ŞANLIURFASPOR RÜZGARI

Şanlıurfa Valiliği’nin Şanlıurfa Vakfı işbirliğiyle organize ettiği Ankara’daki Şanlıurfa Tanıtım Günleri’nde, Şanlıurfaspor standı yoğun ilgi görmeye devam ediyor.


15-18 Eylül tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilen Şanlıurfa Tanıtım Günleri’nde, Şanlıurfaspor standı da yerini aldı. Kulübü temsilen Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Talat Baytemur’un konuklarını ağırladığı stantta sarı yeşil renklere ait ürünler yer alıyor. Stant yeni sezon takımın ilk 11’i ve kadrosu ile süslenirken, gelen tüm konuklar yeni sezonda takıma başarı dileklerini iletti.
Etkinliğin açılışının adından standa gelen Vali Salih Ayhan, Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, Şanlıurfa Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı M. Kemal Alataş ve iş insanı Halil Bağıban tüm Şanlıurfalıların takımına tam destek çıkması gerektiğini söyledi. Konukları ağırlayan Kulüp Başkanı Emin Yetim de takımın şampiyonluk hedefi ile yola çıktığını dile getirdi.

ŞANLIURFASPOR’A SÜRPRİZ
Öte yandan gün içerisinde standa gelen Malatyaspor eski futbolcularından Hayati Gülez ise kulübe çok özel bir sürprizde bulundu. Gülez, 1972-1973 yılı sezonunda Şanlıurfaspor’la karşılaştıkları bir maç sonrası takım futbolcularından alarak 50 yıldır gözü gibi baktığı formayı kulübe hediye etti. Hediyeyi alan Yönetici Talat Baytemur, Şanlıurfaspor aşkının Türkiye’nin dört bir tarafında yaşatıldığını dile getirerek Gülez’e teşekkür etti.


Etiketler: 14 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.