Suruç’ta Yollar Asfaltlanıyor

Suruç’ta Yollar Asfaltlanıyor Urfa Haber

Suruç’un yıllardır beklediği çalışmaları birer birer hayata geçiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, yürüttüğü hizmetlerle ilçenin çehresini değiştiriyor.

 

Gerek fiziki belediyecilik gerekse sosyal belediyecilik anlamında tüm ilçelerde olduğu gibi Suruç’a da birbirinden önemli hizmetlerin yürütülmesini sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatlarıyla ilçe merkezinde ana arterlerde sıcak asfalt atağı başlatıldı.

 

BÜYÜKŞEHİR İLE SURUÇ PRESTİJLİ CADDELERİNE KAVUŞUYOR

İlçenin altyapısından üst yapısına birçok noktasında çözüm odaklı çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, ilçenin modern bir kimliğe bürünmesini sağlamak amacıyla örnek bir çalışma yürüterek ilçeye birden fazla prestijli caddesi kazandırıyor.

 

İLÇE MERKEZİNDEKİ CADDELER REVİZE EDİLİYOR

Suruç İlçesinde başta Aligör, Emniyet Caddesi ve diğer mahalle yolları Büyükşehir Belediyesi’nin asfalt atağı ile değişimi yaşıyor. Kilitli parke, sıcak asfalt, sathi asfalt, kaldırım ve bordür çalışmalarının devam ettiği ilçede, vatandaşlar yapılan hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve ekibine teşekkür etti.

Şanlıurfa web tasarım

Etiket: , , , , 178 okunma
Tarih: 24 Eylül 2020 Google News
Yazar: Suruç’ta Yollar Asfaltlanıyor Yazarın resmi Haber UrfaYaşam