[avatar user="mustafakaplan" size="150" ]

Su uyur düşman uyumaz

by | Leave a comment

Şeytani ideolojilerini hayata geçirmek için kardeşi kardeşe düşürerek sağ, sol gibi kavramlarla kategorize etmeye çalışıp, emellerine kavuşmak isteyen şer odakları; umudunu bulamayıp, sonunda milletimizin sağduyu duvarına çarparak helak oldular.

Gözleri; bu güzel ülkemizin üzerinde bir an bile ayırmayan bu karanlık güçlerin elbette Türk insanından alacakları gerekli bir cevap olacaktı, nitekim aldılar da…

On iki Eylül darbesi; yavaş yavaş gelişmekte olan Türkiye’nin önünü tıkayarak, gelişimini engellemiş, bize karşı tarihi kini olanların ekmeğine yağ sürecek bir sürece imza atmıştı…

Dost, düşman bilmeli ki; bu ülkenin insanları tefrikadan değil; birlikten, kardeşlikten yanadır, olmaya da devam edecektir. Buna hiç kimsenin gücü yetmez.

En ufak olayda, mesela bir milli maçta bile, bir araya gelip, tek bir yürek olmaları konusunda asil bir duruş ortaya koymaları; çoğu güçlerin uykusunu kaçıracak türden.

Etnik farklılık gözetmeksizin her kesimi kucaklayıcı anayasasıyla, adeta et kemik olmuş bu ülkenin insanlarını dünya bir araya gelse birbirinden ayıramaz.

Böyle düşünenler bilsinler ki bu millet tevhit konusunda tavizsizdir.

Topraklarımızda çimenler yeşerdikçe ve İnsanlarımız var oldukça, bizim bu kötü zihniyet mümessilleriyle olan mücadelemiz doludizgin devam edecektir.

Kızılelma ülküsünü başlarına taç edip, Devlet-i Ebet Müddet fikrine iman edenlerin; bu ülkeyi istenen seviyeye yükselteceklerine hiç kimsenin kuşkusu olmasın.

Dillerinde “Mevzu vatansa, gerisi teferruattır” sloganı düşmeyen bu millettin her kesimiyle güç birliği içinde varlık arz etmesi, bu topraklar üzerinde Ay Yıldızlı Bayrağın ebediyen dalgalanacağının teminatıdır.

On iki Eylül Askeri Harekât, gerçekten terörü bitirmek için mi hedeflendi; yoksa Emperyal güçlerin ortaya koydukları bir Gladyo kaynaklı senaryo muydu, bunu tarih bize gösterecektir.

Peki, ne menem şey bu Gladyo? Çoğunuzun bildiğinden elbette kuşkum yok; ama yine de bu kavramdan bihaber olan varsa kısaca anlatmamda bir yarar var sanırım.

Türkçe karşılığı Kısa Kılıç olup, İkinci dünya savaşında Batı Avrupa’nın olası bir Varşova Paktı saldırısına karşı cephe gerisinde savaşması için NATO’nun İtalya’da kurduğu gizli bir örgüttür.

Daha bunun gibi nice fitne fesat beslemeli teşkilatlar mevcuttur… Bunları bilip, ona göre bir strateji belirlendiği taktirde, emin olun onların bu sinsice planları bertaraf olacaktır.


Etiketler: 459 okunma
Bilgilendirme

Urfa Yaşam Haber sitesinde yazılan yazılardan yazarın kendisi sorumludur. Yazarın görüşleri Urfa Yaşam haberinin görüşlerini yansıtmaz

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir