Şanlıurfa’ya Yeni TV kanal: TV 63

Gelişen ve büyüyen, 2019 yılının Cumhurbaşkanı tarafından Göbeklitepe yılı ilan edilmesi ile birlikte turizmde patlama yaşayan Peygamberler Şehri Şanlıurfa’nın yeni yüzü olmayı hedefleyen TV63 yakında yayın hayatına start verecek.

Şanlıurfa’nın simgesi olan Sarı Yeşil renkleri logosunda barındıran yeni yüzleri ve programları ile halkın gönlünde taht kurmayı hedefleyen TV63 (TV URFA 63) deneyimli kadrosu, gelişmiş son sistem cihazlarla yakın zamanda ekranlarını Şanlıurfalılara ve Türkiye açacak.

TV63 Şanlıurfa’nın tanınmış iş adamı Emin Yetim, Cihan Canbeyli ve Arif Önkol’un ortak girişimleri ile Genel yayın koordinatörü olarak belirlenen Abdulkadir Çelikcan idaresinde Şanlıurfa’nın dününe bugününe, Kültürüne sanatına, siyasetine politikasına, yerel yönetiminden ekonomisine hitap edecek yayınları ile yeni soluk olmayı hedefliyor.

TV63 yönetimi; “Hedefimiz Şanlıurfa’mızı yarınlara taşıyacak halkın sesine kulak verecek siyaseti yakından takip eden yerel yönetimlerin gözü kulağı ve yatırımcıların gözdesi olmayı hedefleyerek yayınımıza start vereceğiz.  Yayınlarımızda Turizm ve gastronomi kentinin, dünyaya tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması için yayınlarımızda öncelik vereceğiz.” ifadelerini kullandı.

Yakın zamanda resmi işlemlerini bitirerek yayın hayatına başlayacak TV63, halkın sesi ve kulağı olacak.


Etiketler: 1013 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir