Sahte senetle icra takibi başlattılar

mustafa yildiz tekin icra

Şanlıurfa’da sahte senetlerle icra takibi başlatığı iddia edilen bir kişi Mustafa Yıldıztekin’i mağdur etti. Adalet arayan Yıldıztekin, “Geç gelen adalet, adalet olamayacağı gibi toplum vicdanında telafisi mümkün olmayan yaralara yol açacaktır” dedi.

Mağdur Mustafa Yıldıztekin’in sahte senetlerle icra takibi başlatan ve yargıdaki kanuni boşluktan yararlandığını iddia ettiği F.A.’ya karşı adalet mücadelesi devam ediyor.

Şanlıurfa’da olayla ilgili olarak mağduriyet yaşadığını belirten Mustafa Yıldıztekin yaptığı açıklamada, “6 yılın sonunda Diyarbakır Jandarma kriminal dairesi tarafından senedin sahteliği ortaya çıkarılmasına rağmen icra takibi durdurulmadı. Şu an savcılıkta ceza davası ve Şanlıurfa Asliye ticaret hukuk mahkemesinde davalarım devam ediyor. Kriminal uzmanlık raporu bu sahtekarlığı belgelendi. Hem bütün mal varlığımıza el koyup hem de satışın durdurulması için teminat istemek akla ziyan bir durum değil mi?” dedi.

“Geç gelen adalet, Adalet değildir”

Adaletin yerini bulması gerektiğini belirten Yıldıztekin, “Geç gelen adalet, adalet olamayacağı gibi toplum vicdanında telafisi mümkün olmayan yaralara yol açacaktır. Mağduriyetimizin giderilmesi yine vatandaşını unutmayan devlet büyüklerimiz sayesinde olacaktır. Buna hep inandım ve inanacağım, 6 yıl boyunca pes etmeden hakkımı arıyor olmamın arkasında adalete olan inancım gelmektedir” dedi.


Etiketler: 443 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir