BAŞKAN BAYDİLLİ ÖĞRENCİLERLE İFTARDA BULUŞTU

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçedeki başarılı öğrenciler ve öğretmenleriyle iftarda bir araya geldi Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli her fırsatta eğitimin ve öğrencilerin yanında olmaya devam ediyor. Başkan Baydilli, Ramazan ayı münasebetiyle ilçedeki okullardan öğrencilerle iftar yemeğinde buluştu. İftar programına Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat Yanmaz, öğretmenler ve veliler de katılırken, Başkan Baydilli öğrencilerle iftardan önce ve sonra bir süre sohbet ederek eğitim durumlarıyla ilgili bilgi aldı.

İlçeye kazandırılan Battani Uzay, Havacılık ve Bilim Merkezinin bahçesinde gerçekleştirilen iftarın ardından Başkan Baydilli öğrencilere bilim merkezini gezdirerek burada sergilenen materyaller ve gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Programda bir konuşma yapan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, gençlerin kendileri için çok değerli olduğunu ve her zaman gençliğin yanında olmaya çalıştıklarını dile getirdi.

Başkan Baydilli şunları söyledi: “Şanlıurfa, Türkiye’nin en genç nüfus ortalamasına sahip şehri olduğu için gençliğe önem vererek bu potansiyeli değerlendirmemiz gerekiyor. Biz her zaman yaptığımız okuma salonlarımızla, bilim merkezimizle ve okullarımızda yaptığımız çalışmalarla öğrencilerimizin, gençlerin yanında olduk.

Eğitimli ve donanımlı bireylerin yetişmesi gelecekte ülkenin kalkınması ve daha iyi konumlara gelmesi için çok önemlidir. Bu yüzden biz size çok değer veriyoruz ve önemsiyoruz, bugün de ilçemizdeki başarılı lise ve ortaokul öğrencilerimizle iftarda buluşup hasbihal etmek istedik. Öğretmenlerimize de çocuklara özverili bir şekilde verdikleri emekler için teşekkür ediyorum. İnşallah her fırsatta sizinle birlikte olmaya ve eğitime katkı sunmak için çalışmaya devam edeceğiz.”

Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat Yanmaz ise böyle bir iftar organizasyonuyla öğrencileri buluşturduğu ve eğitime değer verdiği için Başkan Baydilli’ye teşekkür etti.

Başkan Baydilli iftar programı hatırasına öğrencilere ve öğretmenlere hediyeler dağıtırken, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çekindi.

 

 

Oluşturulma Tarihi : 28.04.2022 10:10 Foto Galeri


Etiketler: 18 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.