Karaköprü’de dezenfekte çalışmaları devam ediyor

karakopru-belediyesi-parklar-dezenfekte.jpg

Yaklaşan Kurban Bayramının nedeni ile parklarda oluşacak yoğunluğu ön gören Karaköprü belediyesi ilçede ki tüm parklarda dezenfekte çalışması başlattı.

Korona virüs tedbirleri kapsamında ilçe genelinde dezenfekte çalışmalarını aralıksız sürdüren Karaköprü Belediyesi çocukların hijyenik bir ortamda oyun oynayabilmesi için ilçe genelinde bulunan tüm parkları dezenfekte etmeye devam ediyor..

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen dezenfekte çalışmasında çocukların parklarda temas edebileceği, kullanacağı oyun grupları ve banklar dezenfekte edilerek mikroplardan arındırıldı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, çocukların dışarıda daha temiz ve hijyenik ortamda oyun oynayabilmesi için ilçedeki tüm parklarda rutin olarak dezenfekte çalışması yaptıklarını aktardı.

Başkan Baydilli,  “Çocukların sağlığı ve mutluluğu her şeyden önce gelir”

Başkan Baydilli, “Ebeveynler olarak çocuklarımız bizim için çok değerlidir, onların sağlığı ve mutluluğu her şeyden önce gelir. Karaköprü’de ki ailelerin gönül rahatlığıyla çocuklarını parka götürmesi için bu çalışmayı gerçekleştirdik” diye konuştu.

Karaköprü belediyesi belediyesinden çocuklara bayramlık hediyesi


Etiketler: 540 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir