CHP heyeti Birecik ilçesinde

CHP Osmaniye Milletvekili Bahattin Ünlü, Gaziantep Milletvekilleri Opr. Dr. Bayram Yılmazkaya ile Milletvekili İrfan Kaplan, ilçe başkanı Sakıp Yaşar ve Birecik CHP belediye başkan adayı  iş adamı Hüseyin Kıran ile birlikte esnafları gezerek sorunlarını dinledi.

Esnaf ve vatandaşın sorunlarını sahada tespit edip hazırladıkları raporu CHP Genel Başkanı Kemal Klıçdaroğlu’na sunacak olan heyet gezinin ardından CHP ilçe başkanlığında toplantı yaptı.

Heyet adına konuşan Gaziantep milletvekili Bayram Yılmazkaya, Vatandaşın sorunlarını dinlediklerini ve sorunlara çözüm üretmek amacıyla burada oluklarını belirtti.

Özellikle ilçenin tarım alanında zengin bir coğrafyaya sahip olduğunu söyleyen Milletvekili Yalçınkaya iktidara geldiklerinde bu konuda yaşanan sorunları çözüme kavuşturacaklarını çiftçinin hak ettiği değeri kazanacağını söyledi.

Hayırsever İş adamı Hüseyin Kıran “Birecik ilçesinin turizm açısından çok değerli tarihi yapıya sahip olduğunu ve Kelaynak kuşlarını dünyada ilçede bulunuyor. Gerek tarihi geçmiş gerek doğasıyla ilçenin turizmin açısında geliştirmesi gerektiğini bu konuda gerekli çalışmaları yapacakları söyledi.


Etiketler: 206 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.