Zafer haftası spor ile kutlandı

Spor Turnovasi

Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Büyük Taarruz ve Zafer Haftasının 98. yıl dönümünü hafta boyunca farklı spor etkinlikleri ile kutladı.

Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde gerçekleşen spor etkinliğinde farklı spor dallarında birçok turnuva organize edildi. Dart, tenis, Atletizm, Satranç, Kano, Masa tenisi ve Okçuluk gibi sporlar için turnuva düzenlenirken turnuvada başarılı öğrencilerin ödüllendirilmesi de unutulmadı.

Zafer haftası spor ile kutlandı

Koronavirüs tedbirleri eşliğinde düzenlenen turnuvaya öğrencilerin yanı sıra veliler de eşlik etti.  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Eren turnuva için, ”Şanlı şehir Şanlıurfa’ya yakışır bir hafta geçirdiğimize inanıyoruz” dedi.

 

Halil Eren, “Tarih senin Zafer Senin”

Gerçekleştirdikleri turnuvalarda gençlerin kararlılıkla gösterdikleri mücadeleye hayran kaldığını vurgulayan İl Müdürü Eren, “Gençlerimiz turnuvalarda harika bir mücadele sergiledi. Bizlerde bu mücadeleye şahit olduk. Zafer Haftası boyunca düzenlediğimiz etkinliklerde tabi ki Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında sosyal mesafeye, hijyene ve maske kuralına dikkat ettik. ‘Tarih Senin Zafer Senin’ sloganıyla düzenlediğimiz bu etkinlikleri tabi bir başımıza başarmadık. Bu noktada bizlere destek veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine ve Bozova Belediyesine teşekkür ediyoruz. Şanlı şehir Şanlıurfa’ya yakışır bir hafta geçirdiğimize inanıyor turnuvalarımıza katılım gösteren sporcularımıza ve velilerine teşekkür ediyorum”


Etiketler: 449 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir