Vali Ayhan, Halfeti’deydi

Şanlıurfa Valisi Salih Halfeti’nin turizm ve tarım potansiyelinin yüksek olduğunu dikkat çekti.

Şanlıurfa ilçe temaslarına Suruç ve Birecik’in ardından Halfeti ile devam eden Vali Ayhan, . Kaymakamı Selin Sarı ve kurum müdürlerinden bilgi aldı.

Kaymakamlıkta Kıbrıs Gazileri adına Cumhurbaşkanlığı tarafından gönderilen şeref madalyalarını takdim eden Vali Ayhan, şehit ve gazi ailelerinin istedikleri an kendilerine ulaşabileceğini söyledi.

Halfeti Belediyesi’ne giden Vali Ayhan, Belediye Başkanı Şeref Albayrak’tan merkez ve kırsal bölgelerde devam eden çalışmalar hakkında brifing aldı. yapımı devam eden Millet Kıraathanesi’nde incelemelerde bulunan Vali Salih Ayhan, “Kitap okumak ve hayatı daha iyi anlayabilmek için Millet Kıraathanelerimiz gençlerimizin buluşma adresi olacak” dedi

Halfeti kırsal Altınova Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Gazi Mehmet Hanifi Küçükaçar Camisi’nin açılışına katıldı. Açılış sonrası vatandaşların taleplerini dinleyen Vali Ayhan, programına şehit ailelerine yönelik hane ziyaretleri ile devam etti.

Ailelerin adreslerinde sohbet ederek şehit çocukları ile de yakından ilgilenen Vali Ayhan; daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyareti ve yapımı devam eden öğretmen evi inşaat alanı incelemesi ile temaslarını sürdürdü.


Etiketler: 146 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir