Urfa da kapsamlı denetim başladı

Urfa da kapsamlı denetim başladı

İçişleri bakanı Süleyman Soylu’nun dün duyurusunu yaptığı ülke genelinde ki kapsamlı denetimler Şanlıurfa da başladı.

Şanlıurfa yöneticileri, amirler ve kulluk kuvvetlerinin katılımı ile devam eden kapsamlı denetimlerde maske kontrolü, iş yerleri hijyen durumu ve koronavirüs’e karşı tedbir seviyeleri denetlenmektedir.

Normalleşme süreci ve bayram tatilinin ardından korona vakalarının arttığına dair veriler gelirken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, korona virüsü tedbirlerine ilişkin açıklama yaptığı açıklamada tüm yurtta  yetkililerin sahaya ineceği ve korona virüse karşı mücadele edileceğini açıklamıştı.

Kontrollü Sosyal Hayat denetimleri

Şanlıurfa, Pazarlar, İşyerleri, Marketler, Toplu taşıma, Yollar, Alışveriş alanları, Lokantalar, Kafeteryalar, Ticari taksiler ve tüm yaşam alanları denetleniyor.

Kontrollü Sosyal Hayat denetimlerine Vali, Kaymakamlar, Belediye Başkanları, Esnaf ve Ticaret Odaları, Kurum Müdürleri, güvenlik güçleri ve zabıtalar katılıyor.

Ayrıca denetimler ile ilgili bilgi almak için Karaköprü İlçe Emniyet Müdür V. Özlem KÜÇÜKKALİ(505 484 23 61) ve Trafik Denetleme Şube Müdürü Hasan ÇENGEL( 553 612 45 98) ile iletişime geçebilirsiniz.


Etiketler: 534 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir