Trump Koronavirüs’e yakalandı

ABD Başkanı Donald Trump’ın koronabvirüs testleri pozitif çıktı. 74 yaşında ki başkanın 50 yaşındaki eşi Melania’nın da Koronavirüs’e virüsüne yakalandığı ortaya çıktı.

İlk olarak Trump’ın danışmanlarından Hope Hicks’in corona virüsü testlerinin pozitif çıktığı açıklandı. Başkan Trump’la birlikte sık sık Air Force One’da seyahat eden Hicks’in, Ohio’da Biden’la televizyonda karşı karşıya geldiği etkinlikte de Trump’a eşlik ettiği öğrenildi.
Hicks’in testlerinin pozitif çıkması ile Twitter da açıklamalarda bulunan Trump, “Hope Hicks hiç ara vermeden çok sıkı çalışan biri. Covid-19 testleri pozitif çıktı. Korkunç! Risk olduğunu biliyordu ama o genç. First Lady ve ben test sonuçlarımızı bekliyoruz. Bu süreçte karantina sürecine başlayacağız” dedi.

First Lady ve benim testlerimiz pozitif çıktı

Kısa süre sonra ikinci bir mesaj paylaşan Trump test sonuçlarının eline ulaştığını söyleyerek şu mesajı paylaştı Trump, “First Lady ve benim Covid-19 testlerimiz pozitif çıktı. Karantina ve iyileşme sürecimize hemen başlayacağız. Bunu beraber atlatacağız”.


Etiketler: 361 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir