Suruçlu iş adamının mutlu günü

Suruçlu iş adamı, AK Parti Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Akdeniz Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Tüzün’ün oğlu Mehmet Tüzün, yaşamını Ebru Avcı ile yaşamını birleştirdi.

Mersin’in önde gelen isimlerinden AK Parti Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Akdeniz Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Tüzün’ün oğlu Mehmet Tüzün, Ebru Avcı ile dünya evine girdi.

Pandemi önlemleri çerçevesinde gerçekleştirilen düğüne, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer,  AK Parti İl Başkanı Cesim Ercik, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan,  Akdeniz Kaymakamı Muhittin Pamuk, Aydıncık Belediye Başkanı Ferat Aktan ve İl Müftüsü Şaban Kondi katıldı.

Akdeniz ilçe belediye Başkanı Mustafa Gültak, katıldığı düğün merasimin de, “Genç çiftimize ömür boyu mutluluklar dilerim. Allah iki cihan saadeti nasip etsin. Umarım her şey gönüllerince olsun” dileklerini sundu.

Baba Tüzün, davetlilere teşekkür etti.

Oğlunun mutlu gününde kendisine yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür eden Başkan Yardımcısı Hasan Tüzün, “Evladımın mutlu gününde, Mersin’in kıymetli isimlerini yanımızda görmek bizi çok onura etti.  Düğün merasimimiz Mersin’in yöneticilerini bir araya getirmek de bizim için çok güzel bir anı ve mutluluk kaynağı oldu.  Canımdan çok sevdiğim evlatlarımın bu gününde bizleri yalnız bırakmadıkları için herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Öte yandan, kendisiyle çalışmaktan büyük onur duyduğum, Akdeniz Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Gültak’a bize sağladığı manevi destek için de ayrıca teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Urfa Yaşam Haber ailesi olarak genç çiftçimize ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 


Etiketler: 1500 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir