Suruçlu Fizyoterapist deva oluyor

Suruçlu Fizyoterapist deva oluyor Urfa Haber

Suruç’ta Fizyoterapist Yusuf Öztürk Hastalarını Amerika’da uygulanan Kayropraktik tedavi yöntemi ile bel ve boyun ağrılarından kurtarıyor.
Ankara’da Eğitimini tamamladıktan sonra Suruç’ta Özel bir kurumda Hizmet veren Fizyoterapist Yusuf Öztürk çözümsüz zannedilen ağrıların doğal ve yan etkisiz çözümünün Amerika’da sağlık sigortaları tarafından bile kabul edilmiş alternatif bir tedavi yöntemi Kayropraktik ile “elle tedavi” ile eklemler ve omurilikle ilgili ağrıların tedavisinde kullanıyor.

Suruç’ta Fizyoterapist Yusuf Öztürk Hastalarını Amerika’da uygulanan Kayropraktik tedavi yöntemi ile bel ve boyun ağrılarından kurtarıyo

Kayropraktik alternatif tedavi ile çözülemeyen ağrılarda %95 başarı oranı sağladığını belirten Fzt. Yusuf Öztürk, Boyun, sırt ve bel ağrılarından cerrahi müdahale gerekmeden, omurgaya el ile yapılan uygulamalar içeren kayropraktik tedavi ile kurtulmak mümkün. Kayropraktik (Omurga Sağlığı) Ünitesi’nde el ile müdahale edilen omurganın sağlıklı pozisyonuna geri getirilmesi hedefleniyor ve sıkışmış sinirlerin üzerindeki baskının ortadan kaldırıyoruz. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kabul edilen uygulanan kayropraksi tedavi yöntemi sayesinde omurga rahatsızlıklarının yüzde 95’ını tedavi edebildiğini söyledi.

Şanlıurfa web tasarım

Etiket: , , , , , 142 okunma
Tarih: 12 Temmuz 2020 Google News
Yazar: Suruçlu Fizyoterapist deva oluyor Yazarın resmi Haber Merkezi