spor kursları!

Karaköprü Belediyesi çocuklar için açtığı spor kursları okul döneminde de devam ediyor.

Karaköprü Belediyesi’nin Çankaya Mahallesinde bulunan çadır spor merkezinde Spor İşleri Müdürlüğü tarafından çocuklara yönelik basketbol, voleybol ve tekvando kursu verilirken, Doğukent Mahallesinde bulunan spor merkezinde de voleybol, kickboks ve basketbol kursları devam ediyor.

Tekvando Antrenörü Mehmet Bayramoğlu, yaz boyunca yaklaşık 200 öğrenciye kurs verdiklerini ifade ederek okul döneminde de hem kursa devam eden mevcut öğrencilerle hem de yeni kayıtlarla kursların süreceğini dile getirdi.

Antrenör Bayramoğlu, “Buraya gelen tüm öğrencilerimizin sosyalleştiğini, kişisel ve bedensel olarak gelişim gösterdiklerini gözlemledik. Ayrıca kursunu aldıkları spor branşlarıyla ilgili temel eğitimleri de aldılar ve sporu sevmeye başladılar. İnşallah bu kurslarımızda öğrencilerimizi yetiştirmeye, sporu sevdirmeye devam edeceğiz.

Öte yandan Yaşam parkta bulunan spor kompleksinde de basketbol, futbol ve tenis kursları da kısa süre sonra başlayacak. Yaşam parktaki spor kurslarına başvurmak isteyen 7-14 yaş grubu çocuklar için müracaat ve kayıt işlemleri yaşam park spor kompleksinde yapılıyor.


Etiketler: 90 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir