Şanlıurfa Gazeteciler Derneğinden İl Emniyet Müdürü Ulucan’a ziyaret

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Kamil Güler ve Gazeteciler Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan’ı ziyaret etti.

Önceki gün Şanlıurfa’da narkotik operasyonu sırasında 2 polisi silahla yaralayarak kaçan 3 zanlı yakalanmıştı. Gazeteciler ; Şanlıurfa’da halkın huzuru için gece gündüz görev yapan ve geleceğimiz olan gençleri uyuşturucu tuzaklarından kurtarmak için mücadele eden polislerin yaralanmasından dolayı üzüntü duyduklarını belirterek Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan’a geçmiş olsun dileklerini ilettiler.Ayrıca, Ziyarette, ,Medya mensupları ile polis ilişkileri konusunda istişarelerde bulundular.

Ziyarete; Yenişafak, Milat, Diriliş Postası temsilcisi ve Sabah Abone temsilcisi Kamil Güler, TRT-NTV Şanlıurfa Temsilcisi ve Teve63 yayın koordinatörü Kadir Çelikçan, DHA İl Temsilcisi Ali Leylak, DHA Muhabiri Ömer Şulul, Medya Urfa Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Atilla, Genel Yayın Yönetmeni Nedim Atilla ve Haber Müdürü Serhat Atilla, Şanlıurfa Gazetesi Yazarı Ahmet Zeki Güler ve Gazeteci Nihat Çiçek katıldı.


Etiketler: 77 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir