Şanlıurfa da özel kolej eğitime başlıyor!

Şanlıurfa da özel koleji eğitime başlıyor!

2013 yılından eğitim sektöründe atılım yapan Özel Celal Çiftçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yeni dönemde 9. Sınıf öğrenci kabulüne başladı.

Koronavirüs pandemi sürecinde en çok sorulan soruların başında gelen okullar açılacak mı sorusuna en net cevap Şanlıurfa Özel DC Lisans Koleji Anadolu Lisesi okul yönetiminden geldi.  Kolejin kurucusu Dilek Çiftçi, Şanlıurfa’nın eğitim kalitesini artırmak adına yeni bir format program geliştirdiklerini belirterek yeni dönemde 9. Sınıf öğrenci kabulüne başladıklarını duyurdu.

LGS tercihlerinin başladığı bu süreçte lise kayıtlarını almaya başladıklarını belirten Çiftçi, düzenlenen programda gazetecilere yaptığı açıklamada, “Özel Celal Çiftçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi olarak, 2013 yılından itibaren eğitim vermekteyiz. Sağlık lisemizin faaliyeti hala devam ediyor ve 9. sınıf kayıtlarımız da başlamıştır. 2020-2021 eğitim ve öğretim yılında çok farklı bir formatta, Şanlıurfa’da eğitim kalitesini ve başarısını artırmak adına yeni bir soluk olarak, Lisans koleji Anadolu Lisesi olarak da Allah’ın izniyle eğitime başlıyoruz. Kurumumuza ve eğitimimize gösterilen ilgi ve alakadan dolayı hem velilerimize hem öğrencilerimize teşekkür ediyor, saygıdeğer basın mensubu arkadaşlarımıza da bu programımıza yoğun katılım gösterdikleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

Özel DC Lisans Koleji Müdürü Mehmet Erdem de “2013 yılından itibaren eğitimin içerisindeyiz. Bu anlamda tecrübelerimiz var. 2020-2021 eğitim öğretim yılında yeni bir formatla Özel DC Lisans Koleji Anadolu Lisesi olarak eğitim vereceğiz. Yöneticilerimizle, eğitim kadromuzla iddialıyız. Çok güzel başarılara imza atacağız. Bu anlamda tüm öğrenci ve velilerimizi okulumuza davet ediyoruz” diye konuştu.


Etiketler: 506 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir