ŞANLI ŞEHRİN TAKIMINA ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül 63 Urfaspor ile Şanlıurfaspor taraftarları ile bir araya geldi.Başkan Beyazgül bu senenin şampiyonluk senesi olmasını istedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Sarı Yeşilli sevdaya gönül veren Şanlıurfaspor taraftarlarıyla bir araya geldi.

63Urfaspor Taraftarlar Derneğini ziyaret ederek taraftarlara sohbet eden Başkan Beyazgül Şanlıurfaspor taraftarlarının şanına yakışan bir karşılama ile karşılandığını belirterek zorlu yollardan beraber yürüdüklerini belirtti.

Başkan Beyazgül, “Şanlıurfaspor taraftarı vefakâr, taraftar iyi bir yol arkadaşı ve cefakârdır. Biz sizlerin yüreğinizi, gönlünüzü biliyoruz. Buraya geldiğimiz zaman da ayrı bir duyguyla geliyoruz. Şanlıurfaspor ben geldiğim zaman 50’ye yakın sporcusuyla anlaşma yapamamıştı. Bize söylenen söz Şanlıurfaspor Bölgesel Amatör Ligine (BAL) düşüyor dediler. Bölgesel Amatör Ligine düşecek olan takımın elinden tutarak 2. Lig’de kalmasını sağladık. Renkleriyle, ismiyle bizim gönlümüze işlemiş olan bu takım düşmesin diye elinden tuttuk ve tedbirimizi aldık. Ayıca Karaköprüspor’u da yedeğe almıştık. Önemli olan ben değilim önemli olan Şanlıurfa, Şanlıurfaspor ve Urfaspor taraftarlarıdır. Bu coşkuya bu şehre yakışan elbette ki Şampiyonluktur. Taraftarlarımız da Şanlıurfa’ya çok yakışmışlar” diye konuştu.

Taraftarların 2. Hafta maçında 4 Eylül Pazar günü Sivas deplasmanına gitmek için otobüs taleplerini tezahüratlarla dile getirmesi üzerine Başkan Beyazgül verdim gitti o zaman dedi. Başkan Beyazgül ne kadar taraftar toplanırsa gitmek için destek vereceklerinin de altını çizdi. 2. Hafta karşılaşması olan Sivas Belediyespor karşısında takımdan mutlak galibiyet beklediklerini aktaran Başkan Beyazgül kendisinin de takımın arkasında duracağını belirtti.

2022 – 2023 sezonunda TFF 2. Lig Beyaz Grupta mücadele edecek olan Şanlıurfaspor 28 Ağustos Pazar günü sahasında Çorumspor’u ağırlayacak. Sarı yeşilli takımın ilk maçında Başkan Beyazgül de program takviminde önemli bir gelişme olmadığı takdirde takımı yalnız bırakmayacaklarını ve taraftarların tribünleri doldurmalarını istedi.

Zaman zaman sıkıntılar çektiklerini ifade eden Başkan Beyazgül vatandaşlarımızın dualarıyla bu zorlu günleri de takım olarak geride bıraktık. Kulüp Başkanımızla beraber hepimiz çok büyük gayret gösterdik. Allah yolumuzu açık etsin bu dönemde yapılan transferler de güzel bir de şampiyon olursak burada geniş bir kutlama yapacağız. Belediye Başkanlarımızla Valimiz ve Kulüp Başkanımızla bir araya geldik ve hepimiz şehrimizin takımını sahipleniyoruz bundan şüpheniz olmasın. Biz her zaman Şanlıurfa ile Şanlıurfaspor ile beraber olduk olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.


Etiketler: 28 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.