Pakdemirli ve Kurtulmuş !

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, COVID-19 testleri pozitif çıkan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’un, hastalığı vakaların çoğu gibi hafif geçirdiklerini söyledi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından, koronavirüs testleri pozitif çıkan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’un sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı.

Bakan Koca, “Bakan arkadaşım değerli Bekir Pakdemirli’nin COVID-19 testi pozitif çıktı. Salgının Omicron döneminde virüse yakalananların büyük kısmı gibi hastalığı evinde ve rahat geçiriyor. Kendisine tekrar geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Aşıyla ilgili uyarısına ısrarla katılıyoruz” dedi

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş’un da COVID-19 testinin pozitif çıktığını belirten Koca, “Hastalığı, vakaların çoğu gibi hafif geçiriyor. Kendisine tekrar geçmiş olsun dileklerimi sunuyor, içinde bulunduğumuz dönemde aşının hayatı kolaylaştırdığını hatırlatmak istiyorum” paylaşımını yaptı.


Etiketler: 127 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir