Okuyucu: Vali boşuna çırpınıyor!

Vali boşuna çırpınıyor, emekler boşa gidiyor.

Urfa Yaşam Haber WhatsApp ihbar hattına gelen bir fotograf “Hastaneye muayene için gidip virüs alan vatandaş” dedirten cinsten. Fotoğrafı atan okuyucu ise not olarak “Vali Boşuna çırpınıyor” notunu paylaştı.

Şanlıurfa da Koronavirüs salgınının yayılmaması için yetkilerin denetimleri, uyarıları aralıksız sürerken kimi vatandaşın ve hatta firmaların duyarsızlığı salgının durdurulmasının önünde ki en büyük engel oluyor.

Urfa Yaşam haber WhatsApp haber ihbar hattına bu sabah düşen bir resmin altında yer alan “Vali boşuna çırpınıyor, emekleri boşa gidiyor. Kimsenin umurumda değil ne ceza nede virüs” notu Şanlıurfa da ki virüs yayımını özetlerken virüs salgını ile savaşta en aktif rol oynayan Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’in emeklerinin boşuna gittiği de not olarak yer aldı.

Bu sabah WhatsApp haber ihbar hattımıza bir fotoğraf geldi. Şanlıurfa merkezde özel bir hastanede çekildiği belirtilen fotoğrafta sosyal mesafe unutulduğu gözlenirken, sosyal mesafe kurallarını tesis etmekle sorumlu hastane yönetiminin herhangi bir tedbir almadığı görülüyor.

Vatandaş; Valinin emekleri boşuna gidiyor!

Fotoğrafı bize atan okuyucumuz not olarak ise Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’in emeklerinin boşa gittiğini, verilen cezaların caydırıcı olmadığını hatta Şanlıurfa’da kimsenin Koronavirüs’ün umursamadığı notları yer alıyor.

Cezalar caydırıcı değil mi?

Beş aylık dönemde Şanlıurfa’ya 40 Milyon TL eski para ile 40 Trilyon ceza kesilmesine rağmen Koronavirüs salgını hızlı bir şekilde yayılmaya devam ediyor.  Hayat eve sığar uygulamasına bakıldığında Şanlıurfa’nın neredeyse her alanı kırmızıya boyanmış durumda.

"Vali

 

#HayatEveSığar

#HayatEveSığar


Etiketler: 652 okunma

One Comment “Okuyucu: Vali boşuna çırpınıyor!”

  • can63

    says:

    Şanlıurfa halkı lütfen kendinize gelin ya bu nedir biraz dikkat edelim aslında cezalar caydırıcı değil biraz daha sıkı yönetim bekliyoruz…

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir