Mehmet Kuş 2. sırada

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş

SONAR Araştırma Şirketi tarafından yapılan AK Parti ilçe belediye başkanları pandemi dönemi başarı oranları anketinde Eyyübiye Belediye başkanı Mehmet Kuş, 82 başkan arasında 2. oldu.

Sonar Araştırma Şirketi tarafından Ak Parti tarafından yönetilen 82 ilçede yapılan araştırmada “Genel olarak düşündüğünüz korona döneminde ilçe Belediye Başkanınız sizin için başarılımıdır , başarısızmıdır?” sorusu soruldu. Ankete katılanlar arasında Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçe Belediye Başkanı Mehmet Kuş,  82 AK Parti ilçe belediye başkanları arasında 2. başarılı başkan olduğu açıklandı.

 

Mehmet Kuş 2. sırada

Bilinen anket şirketi SONAR Araştırma, Büyükşehir olmayan Ankara, İzmir, İstanbul illerinin kapsam dışı bırakıldığı ve ankette pandemi döneminde başarılı olan belediye başkanları anketini yayınladı.

Mehmet Kuş, yüzde 68.6 ile ikinci oldu.

  • Yayımlanan ankette Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, AK Parti ilçe belediye başkanları pandemi dönemi 2.  başarılı belediye Başkanı oldu. Anket büyükşehir olmayan 51 ildeki belediye başkanları ile İstanbul dışındaki 137 ilçelerde yapıldı. Seçmenlere yöneltilen sorular eşliğinde başarılı ilk 15 ve ilk 10 belediye başkanlarının listesi belirlendi. Yayınlanan listede Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, yüzde 68.6 ile ikinci oldu. Konya Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca yüzde 70.4 ile birinci olurken, Erzurum Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar ise yüzde 67.5 ile 3. Oldu.
  • Eyyübiye Haberleri

Etiketler: 518 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir