Lise öğrenciler yüzlerce fidan diktiler

Şanlıurfa’nın köklü eğitim kurumlarından olan İLGİ okulları lise öğrencilerinin katılımıyla Organize Sanayi Bölgesinde bulunan alana fidan diktiler

 

Eğitimde her zaman çıtayı yüksek tutan İLGİ okulları, kültür ve sanatsal faaliyetlerinin yanısıra öğrencilere yönelik düzenlediği aktivitelerle adından söz ettiriyor.

 

Daha Yeşli Bir Şanlıurfa projesi kapsamında İlgi Okulları yönetimi tarafından ‘’Bir Fidan Bir İnsan’’ sloganıyla fidan kampanyası başlatıldı.

 

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğünün Organize Sanayi Bölgesinde belirlediği alana giden İLGİ Okulları öğrencileri burada oluşturulan hatıra ormanına fidan dikip, fidanlara can suyu verdiler.

 

 

 

İLGİ Okulları Yönetiminden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi. ‘’Bir fidan bir insan“ sloganıyla yola çıktığımız bu yolda, öğrencilerimizle birlikte bugün Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğünce öğrencilerimize ayrılan alanda fidan diktik. Bugün ve yarınlara yapacağımız en büyük yatırımı İLGİ öğrencilerimizle gerçekleştirdik’


Etiketler: 69 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir