Kaymakam Aktaş’tan ölüm yolu açıklaması

Özelikle son üç günde üst üste yaşanan ölümlü trafik kazaların yaşandığı Suruç-Urfa karayolu Suruç ilçe kaymakamı Kenan Aktaş bir açıklama yayımladı.

Yaşanan kazalarda hayatını kaybeden vatandaşlar için başsağlığı ve yaralılar için şifalar dileyen Aktaş, “Ölüm yolu” diye bilenen yolun genişletilmesi için konunun takipçisi olacağını belirti.

“Ölüm yolu olarak bilinen Suruç- Şanlıurfa yolunun bölünmüş yol olarak yapılmasına başlanması için çalışmaları yakından takip ediyoruz” denilen açıklamada “Gelen yoğun şikayetler bir kez daha ilgili makamlara sözlü ve yazılı olarak İVEDİ BİR ŞEKİLDE iletilmiş olup görüşmelerimiz hala yoğun bir şekilde sürdürülmektedir” denildi.

İşte o açıklama;

 

Çok Değerli Hemşerilerim…

Özellikle son 3 gün içerisinde meydana gelen trafik kazaları nedeniyle; Suruç-Şanlıurfa karayolunun yapılmasının önemi ve sizlerden gelen yoğun şikayetler bir kez daha ilgili makamlara sözlü ve yazılı olarak İVEDİ BİR ŞEKİLDE iletilmiş olup görüşmelerimiz hala yoğun bir şekilde sürdürülmektedir. Önemle belirtmek isterim ki…Ölüm yolu olarak bilinen Suruç- Şanlıurfa yolunun bölünmüş yol olarak yapılmasına başlanması için çalışmaları yakından takip ediyoruz.

Yakın bir zamanda yatırım programına alınacağına inanıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle Meydana gelen trafik kazaları dolayısıyla yaşadığım üzüntüyü bir kez daha belirtirken, hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza yüce Allahtan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum…

Kazalarının son olması ve   en kısa sürede beklenen bölünmüş yol müjdesini vermek dileğiyle; tüm vatandaşlarıma en içten dileklerimle selam, saygı ve muhabbetlerimi iletiyorum…

Kenan AKTAŞ

SURUÇ KAYMAKAMI ve  BELEDİYE BAŞKAN V.


Etiketler: 582 okunma

One Comment “Kaymakam Aktaş’tan ölüm yolu açıklaması”

  • Avatar

    İsmet Erdoğan

    says:

    Sayın kaymakamımız bir konuya el atarsa muhakkak çözer İnşaallah.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir