Kaymakam Aktaş Suruç’u denetledi

Kaymakam Aktaş Suruç’u denetledi Urfa Haber

Suruç ilçe kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan AKTAŞ İçişleri başkanlığının duyurduğu kapsamlı denetimler kapsamında Suruç ilçesini denetledi.

Suruç ilçe kaymakamı Kenan Aktaş, Suruç ilçesinde sabah erken saatlerinde denetime çıktı. Suruçluların yoğun olarak  alışverişte bulunduğu ekmek fırınları, market ve manavları denetleyerek, çalışanların ve vatandaşların sosyal mesafe kuralına uyulması yönünde uyması gereken kuralların bilgilendirmesini yaparak, maskesi olmayan vatandaşlara da maske dağıtımı yaptı.

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan Aktaş Yaptığı açıklamada; ‘’Hepimiz için sağlık ilkesi doğrultusunda ve Sayın İçişleri Bakanlığımızın talimatı ve genelgesi doğrultusunda, Suruçumuzda hem maske denetimi hem vatandaşımızı uyarıcı,rehberlik edici noktada ziyaretlerde bulunduk.’’

Aktaş; ‘’Şunu Açıkça söyleyebilirim hakikaten Suruçumuzda maske ve fiziki mesafe konusunda büyük oranda uyulduğunu görmekteyiz. İnşallah ülke çapında, il çapında ve ilçemi çapında hem maskeye hem fiziki mesafeye, hijyene uyulduğu takdirde inşallah Covid-19 denilen bu virüs belasından en kısa zamanda inşallah kurtulacağız. Bu ümitle çalışıyoruz bu ümitle Suruç olarak birlikteyiz biriz.’’ dedi.

Şanlıurfa web tasarım

Etiket: 184 okunma
Tarih: 6 Ağustos 2020 Google News
Yazar: Kaymakam Aktaş Suruç’u denetledi Yazarın resmi Haber Merkezi