KARAKÖPRÜ’DE ASFALT YOL YENİLEME SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

KARAKÖPRÜ’DE ASFALT YOL YENİLEME SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

Karaköprü Belediyesi ilçedeki asfalt yolları yenileme çalışmalarını yoğun bir mesaiyle sürdürürken Karşıyaka Mahallesinde ömrünü tamamlamış eski asfalt yollar sökülerek yeni asfalt seriliyor Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçedeki eski asfalt yollar birer birer yenileniyor. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli tarafından verilen talimatla ilçede ömrünü tamamlamış, deforme olmuş tüm asfalt yolların yenilenmesi için seferberlik başlatılırken, gündüz ve gece vardiyalarıyla çalışmaları yoğun bir şekilde sürüyor.

Karşıyaka Mahallesinde deforme olmuş asfalt yolların sökümü tamamlanırken, altyapı çalışmaları yapılan yollarda hemen sıcak asfalt serimi gerçekleştiriliyor. Mahalledeki çalışmalar önemli oranda tamamlanırken, kalan yolların da kısa sürede tamamlanıp mahallede yenilenmemiş yol bırakılmaması hedefleniyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, vatandaşların kış aylarında sorun yaşamaması için bozuk yolların yenilenmesi için yoğun bir çalışma gerçekleştirdiklerine değinerek, “Fen işleri ekiplerimiz ve yüklenici firma gerçekten iki vardiyalı mesaiyle ciddi bir çalışma seferberliği içerisine girdi. Karşıyaka Mahallemizde yolların önemli kısmı yenilendi ve kalan kısımlar da hızlı bir şekilde asfaltlanıyor.

Narlıkuyu Mahallemizde de aynı zamanda çalışmalarımız devam ediyor. Orada da aynı şekilde asfalt yollarımızı yenileyip vatandaşlarımıza tertemiz yollar sunuyoruz. Yeni yollarımız ilçemize hayırlı, uğurlu olsun” diye konuştu.

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tüm mahallelerde asfalt, kilitli parke ve yol yenileme çalışmalarını program dahilinde sürdürecek.

 


Etiketler: 112 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir