KARAKÖPRÜ’DE 3 KIRSAL MAHALLEDE YOL ÇALIŞMASI

KARAKÖPRÜ’DE 3 KIRSAL MAHALLEDE YOL ÇALIŞMASI

KARAKÖPRÜ’DE 3 KIRSAL MAHALLEDE YOL ÇALIŞMASI Karaköprü Belediyesi kırsal mahallelerde yol yenileme seferberliğini sürdürürken, 3 kırsal mahallede bozulan yollar düzenlenip stabilize malzeme serimiyle yenileniyor. Karaköprü Belediyesi kırsal mahallelerde bozulan yolları düzeltmek için başlattığı yol seferberliğini sürdürüyor. Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri kırsal mahallelerde program dahilinde yol yenileme çalışması gerçekleştiriyor.

 

Ekipler, İnanlı, Yaylacık, Büyükkargılı Kırsal Mahallelerinde vatandaşların kırsal bağlantı yollarını sıkıntısız bir şekilde kullanabilmesi için yol yenileme çalışması yapıyor.

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, “Kırsal hizmetler ekibimiz, yollarında problem olan kırsal mahallelerde stabilize malzeme serimiyle yolları yenilemek için yoğun mesai harcıyor. Yaşanan sel sonrası yollarında bozulma olan İnanlı, Yaylacık, Büyükkargılı kırsal mahallelerimizde ekiplerimiz yol yenileme çalışması gerçekleştiriyor. İnşallah kısa bir süre sonra yollarında sorun yaşanan kırsal mahalle bırakmayacağız, yoğun bir mesai harcayan kırsal hizmetler personelimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Mahallelerinde yapılan çalışmalardan dolayı memnun olduklarını belirten İnanlı Mahallesi Muhtarı Mehmet Ali Yıldırım, “Şiddetli yağmur sonrası yollarımızda bozulma olmuştu ve Karaköprü Belediyesi ekiplerimiz mahallemizdeki yolları yeniliyor. Yapılan çalışmalardan dolayı Metin Baydilli başkanımıza ve ekibine mahallemiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

 

Büyükkargılı Mahallesi Muhtarı Osman Kılıç ise, “Birkaç gün önce yollarımız yapıldı ama hava muhalefetinden dolayı tekrar bozuldu müracaat ettik yeniden yapılmaya başlandı emeği geçen Belediye Başkanımıza ekibine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Karaköprü Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri kırsal mahallelerde program dahilinde köy içi yol yenileme çalışmalarını sürdürecek.

 

 

 


Etiketler: 113 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir