Kadın işkence, Kerpetenle tırnakları çekildi!

son-dakika-haber

Şanlıurfa’nın Eyyubiye ilçesinde bir kocanın uzun zamandır eşine işkence yaptığı ortaya çıktı.
Dün akşam yapılan bir ihbarı değerlendiren Şanlıurfa emniyeti günlerce kocası tarafından işkence görülen bir kadını kurtardı. Canı kocanın işkencede sınır tanımadığı ortaya çıktı. Cani koca eşinin tırnaklarını kerpetenle çektiği ve işkence için özel bir işkence odası hazırladığı da ortaya çıktı.
Şanlıurfa’nın Eyyubiye ilçesine bağlı Akşemsettin mahallesinde 3 çocuk annesi yabancı uyruklu bir kadını kanlar içerisinde gören vatandaşlar olayı polise bildirdi. Polisin olay yerine intikal etmesi ile tüyleri diken diken eden bir olay gün yüzüne çıktı.

İşkenceye özel oda

40 günlük hamile olan kadının uzun zamandır eşi İlyas A. Tarafından işkence görüldüğü saptanırken, cani kocanın işkencede sınır tanımadığı, işkence için özel işkence odası hazırladığı ve bu işkenceler sırasında hamile eşinin tırnaklarını kerpetenle yerinden sökecek kadar ileri gittiği anlaşıldı. Ambulansa Balıklıgöl devlet hastanesine kaldırılan talihsiz kadının gördüğü işkencelerden dolayı durumun8un ağır olduğu ve yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındığı öğrenildi.

Hamile karısını zincirle bağlamış

Polisin derinlemesine incelemeye aldığı olayda, vahşi kocanın karısına işkence yapabilmek için ayaklarından zincirle bağladığı ortaya çıkarken, talihsiz kadının vücudu gördüğü işkenceden dolayı siyahlara büründüğü görüldü. Hastanede yapılan incelemelerde ise kadının vücudunda be kafatasında kırıkların olduğu tespit edildi.

Polis yakaladı

Şanlıurfa Emniyet müdürlüğü olayı bütün detayları ile ortaya çıkarmak için 20 kişilik ekip kurdu. İşkenceci kocayı yakalamak için de çalışmalara başlayan Polis söz konusu şahsın yerini kısa sürede belirleyerek gözaltına aldı. Gözaltına alınan şahıs adliyeye sevk edildi.


Etiketler: 1908 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir