Her hafta kitap hediye ediyoruz!

Hediye kitap

Yeni yayın hayatına başlayan Urfa Yaşam Haber (urfayasam.com) okuyuculara kitap hediye ediyor.
Urfa Yaşam Haber her hafta okuyucularına 10 kitap hediyeye etmek için kolları sıvadı. Özelde Şanlıurfalı yazarların kitaplarını okuyucularla buluşturacak yeni projede her hafta 10 okuyucumuza

Şanlıurfalı yazarların kitabını hediye edeceğiz.

Hem okuyucularına kitap hediye edip okuma alışkanlığını geliştirmek hem de edebiyata gönül veren hemşerilerimizi Şanlıurfa halkına tanıtmak amacı güden proje bu hafta startını veriyor.
Bu hafta Roman ve Şiir gibi edebi ürünler ile edebiyat dünyasına katkı sunan ve Urfa Yaşam Haber’de de köşe yazıları ile okuyucusuyla buluşan yazar Faruk Caymaz’ın yeni eseri Çıkar Sokak kitabını hediye ediyoruz.

Kitap kimlere hediye edilecek?

Kitabı okuyucularımıza hediye ediyoruz. Hediye kitap kazanabilmeniz için Facebook, Twitter yâda İnstagram hesaplarımızdan birini takip edip yazarımız Faruk Caymaz’ın hoşunuza giden bir yazısını sosyal medya hesabınızdan paylaşmanız ve bizi etiketlemeniz gerekmektedir.

Hediye kitap talebinin 10 rakamın üstünde olması durumunda okuyucularımız arasında çekiliş yapacağız.

Sosyal medya hesaplarımız

Facebook: @urfayasamcom

Twitter: @urfayasamcom

İnstagram: @urfayasamcom

Faruk Caymaz’ın yazılarını okumak için tıklayın.

 

Not: Şanlıurfa'da ikametgah eden okurlarımıza elden teslim edilecek.

 

Faruk Caymaz kimdir?

1965 yılında Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde doğan yazar Faruk Caymaz, Edebiyat, Roman, Şiir kategorilerinde eserler yazmıştır. İnşaat mühendisi olan Caymaz, Balıkesir Müh. Fakültesinden mezun olmuştur.
Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Tapınak Katili, Fabet, Nobelsiz Koca ve Çıkar Sokağı olarak sayılabilir.
Faruk Caymaz tarafından yazılan son kitap “Çıkar Sokağı”, Karınca Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Çıkar Sokağı arka kapak yazısı

“Savaş, evrimleşme sürecini hala devam eden insanlık üzerinde çok büyük ve onarılmaz yaralar açtı, açmaya devam ediyor.
Toprak savaşları akabinde başlayan savaşlar, Din üzerinden devam etmiş ve nihayetinde kimi azınlıkların çıkarları için hala fütursuzca vahşetini korumaktadır.
Hiçbir zaman kan ve gözyaşının eksik olmadığı üç dinin ortak çıkış yeri olan Kudüs, bu sebeplerle gizemini koruyor. Dostluk ve Barış’ın âdete o bölgeye inmemeye yemin ettiği ortam, bugün bile cehennem ateşini aratmayan türlü savaşlara sahne olmaktadır. Sürekli çekişmeler dünya insanlık tarihi için ise vahşet dolu günlere imza atmaktadır.
Mahşer gününü insanlık kendi elleriyle yaratmayacak ama, öncesi hazırlığı gibi..

 

Faruk Caymaz - Çıkar Sokağı


Etiketler: 721 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir