Hastanede neler oluyor?

harran-universite-hastanesi

Harran üniversitesinde son günlerde istifa ve görevden alma haberleri art arda geliyor.

Geçtiğimiz günlerde ilk olarak Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Güzelçiçek, yapmış olduğu yazılı açıklamada görevinden istifa ettiğini açıkladı, bu açıklamadan yaklaşık bir saat sonra ise istifanın rektörlük tarafından kabul görülmediği ve Dr. Ahmet Güzelçiçek görevine devam ettiği açıklandı.

Karantinadayken istifa haberi geldi

Evinde karantinadayken istifa haberi gelen Başhekimi Dr. Ahmet Güzelçiçek istifası hakkında herhangi bir açıklama yapmazken kimi kaynaklara ise yaşananların istifa değil de görevden alma olduğu akabinde gelen tepkiler üzerine görevden almanın iptal edildiği yansıdı.

Dün ise Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yönetiminden 4 isim istifa haberi geldi. İstifa eden isimler arasında branşında başarılarıyla tanınan Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mustafa Erman Dörterler bulunuyor.

Başhekim yardımcıları istifa etti

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, dün gelen istifa kararlarıyla gündeme bomba gibi düştü. Aynı hastanede iki de görevden alma yaşandığı açıklandı.

Başhekim Yardımcısı Dursun Çadırcı ve Başhekim Yardımcısı Erman Dörterler istifa eden isimler oldu. Başhekim yardımcıları Ataman Günel ile Ayhan Sağlık da başhekim tarafından görevden alınan isimler oldu. İstifaları ve görevden alınmaların perde arkasında yönetim anlaşmazlığı olduğu iddia edildi.

Dr. Ahmet Güzelçiçek istifa etti

 


Etiketler: 812 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir