HALİLİYE BELEDİYESİ ARALIKSIZ ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi, koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında dezenfekte çalışmalarına devam ediyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı dezenfektasyon ekipleri ilçe genelinde iş yerlerini tek tek dezenfekte etmeyi sürdürürken, dezenfekte aracı da yine sokak sokak dezenfekte işlemini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Tüm dünyayı tesiri altına alan ve hala devam eden covid-19 salgınının Türkiye’de görüldüğü ilk günden itibaren Haliliye Belediyesi tedbir kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.
Salgın tedbirlerinin en önemlileri arasında yer alan hijyen kuralını tüm ilçede imkanları dahilinde uygulayan Haliliye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bu çerçevede ilçe merkezinde bulunan iş yeri, banka ATM’leri, parklar, bina bahçeleri gibi bir çok alanı dezenfekte yapmaya devam ediyor.

Ekipler ilçenin farklı bir çok mahallesine ve iş yerlerine giderek dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor. Çalışma alanlarından lavabolara kadar her bölgeyi dezenfekte eden ekipler ilçede salgının yayılımının önüne geçilmesini hedefleyerek çalışmalarına devam ediyor.

Öte yandan ekipler sahada da bu çalışmaları yürütürken belediyeye ait dezenfekte aracı ise dönüşümlü olarak mahalle mahalle dezenfekte işlemlerini sürdürüyor.


Etiketler: 399 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir