GKN Kargo, Şanlıurfaspor’a sponsor oldu.

Şanlıurfa’dan Türkiye’ye mal olmuş en büyük kargo firmalarından GKN Kargo, Şanlıurfaspor’a sponsor oldu. Kulüp Başkanı Haçım İzol, yaklaşımından dolayı GKN Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Akyürek’e teşekkür etti.

Bolu’da kamp dönemini sürdüren Şanlıurfaspor’da Yönetim Kurulu yeni sezon için hazırlıklarını sürdürüyor. Bir yandan transfer görüşmeleri diğer yandan sponsorluk ve kurumsal çalışmalarını sürdüren Şanlıurfaspor’da Başkan Haçım İzol, son olarak GKN Kargon’nun Şanlı forma için sağ ve sol omuz sponsorluğunu üstlendiğini duyurdu.

BAŞKAN İZOL’DAN AKYÜREK’E TEŞEKKÜR

Sponsorluk görüşmelerinde doğduğu şehrin takımına destek olabilmek için her türlü fedakarlığı üstlenen GKN Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Akyürek’e teşekkür eden Başkan İzol, “Yeni sezon için planlamalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Saat kavramı gözetmeksizin takımımız için yaptığımız görüşmelerde son olarak GKN Kargo ile anlaşmış bulunuyoruz. Özellikle altını çizerek şunu belirtmek istiyorum; Urfalı hemşehrimiz Sayın Akyürek görüşmelerde bizi hiç kırmadı ve takımı için atacağı bu adımın cömertlik değil, bir asli görev olduğunu bizlere söyledi. Tüm Şanlıurfaspor camiası adına kendisine teşekkür ediyorum. GKN Kargo sağ ve sol omuz sponsorluğu ile 2023-2024 sezonunda takımına 5 Milyon TL destekte bulunacaktır” ifadelerini kullandı.
Başkan İzol, ayrıca GKN Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Akyürek’in bu yaklaşımının tüm Şanlıurfalı iş insanlarına örnek olmasını dileyerek herkesi Şanlıurfaspor’a destek olmaya davet etti.


Etiketler: 461 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir