GENÇLİĞE YATIRIM ÖDÜLÜ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ankara’da bu yıl ikincisi düzenlenen Tam Bana Göre Festivali’nde Başkan Beyazgül Tesisleşme ve Gençlik Hareketi Proje Ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Başkent Ankara’da bu yıl ikincisi düzenlenen “Tam Bana Göre Festivali” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla başladı. Festivalde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Tesisleşme ve Gençlik Hareketi Proje Ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin en büyük gençlik festivali olma özelliği taşıyan “Tam Bana Göre Festivali”
Ankara Başkent Millet Bahçesi’nde yoğun katılımla başladı. Açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştirdiği festivalde AK Parti Belediyeleri stantlar kurarak çeşitli etkinlikler düzenledi.

20,4 yaş ortalamasıyla Türkiye’nin en genç nüfus oranına sahip şehri Şanlıurfa’ya gençliğin şehrine yakışır ödülü kazandıran, gençliğin başkanı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, “Tesisleşme ve Gençlik Hareketi Proje Ödülünü” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

Festival alanında gençlerin yoğun ilgisiyle karşılanan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, gençlerle dart oynamayı da ihmal etmedi.

Müzik dinletileri, konserler, genç sanatçıların sahneleri, tiyatro, sinema ve e-spor etkinlikleri gibi birçok dalda faaliyetin bulunduğu festival gençlerin Ankara’daki buluşma adresi oldu. Tam Bana Göre Festivali 9 Ekim 2022 Pazar gününe kadar ziyaret edilebilecek.


Etiketler: 42 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir