GENÇLERLE İFTAR !

İftar’da Zeytin Dalı Kampüsündeki öğrencilerle bir araya gelen Başkan Mehmet Canpolat, “Çocuklara, öğrencilere yatırım geleceğe yatırımdır, kardeşlerimizi desteklemeye gayret edeceğiz” dedi.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Zeytin Dalı Kampüsündeki öğrencilerle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Haliliye Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar programında 800 öğrenci ve öğretmenleri ile buluşan Başkan Mehmet Canpolat, her alanda gençliğin yanında olduklarını ve destek olacaklarını ifade etti.

Haliliye Kaymakamı Metin Esen, “Ramazan ayının sevincini, ramazanın başından beri toplumun her kesiminden vatandaşlarımızın sofrasına, hanesine misafir olarak yaşıyoruz. Bugün de iftar sevincini geleceğimiz, sevgili gençlerimizle beraber yaşamanın mutluluğunu yaşadık. İyi ki bu organizasyonu yapmışız. Bu güzel atmosferi bizlere hazırlayan öğretmenlerimize, okul idarecilerimize ve tabi ki destekte bulunan Haliliye Belediyesine teşekkür ediyorum” dedi.

iftar programında Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın yanı sıra Haliliye Kaymakamı Metin Esen, İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Vural, okul idarecileri ve öğretmenler yer aldı.


Etiketler: 31 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.