DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı’nda Yürütme Kurulu Üyeleri belirlendi.

deva partisi- şanlıurfa

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı’nda Yürütme Kurulu Üyeleri belirlendi.

 

Ülke genelinde teşkilatlanma çalışmalarına hız kesmeden devam eden DEVA Partisi, Şanlıurfa genelinde de bugüne kadar 12 ilçe başkanını belirleyerek, 8 ilçede kongrelerini yaptı. Kasım ayı başında da Genel Başkan Ali Babacan’ın katılımıyla İl Kongresini gerçekleştirdi.

 

Gerçekleşen il kongresi ile beraber İl Başkanı Av. Ahmet TÜYSÜZ tüm delegelerin oyunu alarak resmi olarak il başkanı seçilmiş oldu. Başkan Av. Ahmet TÜYSÜZ yaptığı açıklama ile şunları belirtti: “tek liste halinde yapılan il kongremizde İl Yönetim Kurulu Üyeleri de böylelikle resmi olarak belirlenmiş oldu. İl Yönetiminde görev alan kişiler içerisinden ise Yürütme Kurulu Üyelerimiz belirlenerek görev dağılımları yapıldı.

Yürütme Kurulunda bulunan tüm arkadaşlarımı candan tebrik ediyorum. İlk günden bu yana parti politikamız olan “İşini İyi Yapan” insanlardan bu kurulu seçmeye gayret sarf ettik. İnanıyorum ki üstlendikleri vazifeleri layıkıyla yerine getireceklerdir. Ancak şu da çok iyi bilinmelidir ki ekibimiz içerisinde aktif görev alamayan arkadaşlarımız verilecek her görevi layıkıyla yerine getirebilecek olgunluk ve kapasitededirler.

İki görevi bir kişiye verebilirsiniz ve arkadaşlarımız bunu hakkıyla ve layıkıyla yerine getirir bundan hiç şüphemiz yok. Ancak bir görev iki kişiye verilemeyeceğinden görev alamayan arkadaşlarımız ise çeşitli komisyonlarda görevlendirilecek ve ilerleyen süreçlerde her birinden ayrı ayrı istifade edilecektir.

Her alanda çalışmalarını halkın istek ve talepleri doğrultusunda gerçekleştirmeye çalışacak olan partimiz, ülkenin içinde bulunduğu sosyal ve ekonomik durumundan en kısa sürede çıkılması için çalışmalarını hızlıca yapacaktır. DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı belirlenen Yürütme Kurulu ile birlikte bundan sonra çok daha fazla çalışma göstererek, elinden geleni değil, elinden gelenin fazlasını yapmanın sözünü vermektedir. Diyoruz k; Şanlıurfa’nın Deva’sı hazır, Türkiye’nin Deva’sı hazır. İnanıyoruz ki; DEVA Partisi herkese Deva olacaktır” dedi.

 

Belirlenen Yürütme Kurulu Üye Listesi ise şu şekilde;

 


Etiketler: 513 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir