CHP Şanlıurfa Heyetinden DEVA Partisine Ziyaret

CHP Şanlıurfa Heyetinden DEVA Partisine Ziyaret Urfa Haber

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir ve Beraberindeki İl Yönetim Kurulu üyesi heyeti DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığını ziyaret etti.

 

DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığını ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir ve Beraberindeki heyet DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Av. Ahmet Tüysüz ve İl Yöneticileri ile bir araya geldi.

 

CHP Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; “Demokrasinin Olmazsa Olmazı Olan Düşünce Ve Fikirlerin Adresi Siyasi Partilerimizi Ziyaret Etmeye Devam ediyoruz. Bu günde CHP İl Yönetimi Olarak Şanlıurfa DEVA PARTİSİNİ Ziyaret Ettik.  Bizleri Kabul Etmelerinden Dolayı Sayın Deva Partisi İl Başkanı Ahmet TÜYSÜZ’e ve  İl Yöneticilerine Göstermiş Oldukları İlgi ve  Alakalarından Dolayı Teşekkür Ederiz.

Ziyaretlerimizde Karşılıklı olarak Demokrasinin Önünde Engel Olan Prangaları Ve Günümüz Ortamında Siyasi Gelişmeleri Karşılıklı Olarak Gündeme Getirdik. Şanlıurfa’da Siyasi Partiler Arası Sağlanan Bu Birliğin Devamı İçin CHP Şanlıurfa İl Yönetimi Olarak Elimizden Gelen Tüm İmkanları Harcayacağımızı Beyan Ederiz” dedi.

 

DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Av. Ahmet Tüysüz, yaptığı açıklamada; “ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir ve Beraberindeki İl Yönetim Kurulu üyesi heyetine teşekkür etti.

Şanlıurfa web tasarım

Etiket: 98 okunma
Tarih: 9 Ekim 2020 Google News
Yazar: CHP Şanlıurfa Heyetinden DEVA Partisine Ziyaret Yazarın resmi Samet Demirli