CHP Heyetinden Şanlıurfaspor’a Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydinlik, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir ve İl Yönetim Kurulundan oluşan heyet Şanlıurfaspor Kulübünü ziyaret etti.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydinlik, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Saymanı Ahmet Budak, Şanlıurfa İl Başkan Yardımcıları Miktat Aydınlık, C. Cahit Coşkun ve Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Eren ve Hikmet Kılıçoğlu, Şanlıurfa Spor Kulüp Başkanı EminYetim ve Şanlıurfa Spor yöneticilerini ziyaret etti.

Şanlıurfa Spor ile ilgili karşılıklı istişarelerde bulunan CHP heyeti Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim ve Yönetim Kurulu üyelerinden Şanlıurfasporun sorunlarını dinledi.

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim, Kulübün en büyük probleminin kalıcı gelir olduğunu belirtti. Kulüp Başkanı Yetim, Şanlıurfaspor’a herkesin sahip çıkmasını istedi.

Başkan Yetim ziyaretlerinden dolayı Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydinlik, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir ve Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Yönetim Kurulundan oluşan heyete teşekkür etti.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydinlik, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Spor kulübünün her zaman yanında olduklarını ifade etti. Milletvekili Aydınlık, Şanlıurfaspor’un ligde kalması için herkesin Şanlıurfaspor Yönetimine destek olmasını istedi. Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydinlik, Şanlıurfa Spor Kulüp Başkanı EminYetim ve Şanlıurfa Spor yöneticilerini misafir perverliklerinden dolayı teşekkür etti.


Etiketler: 187 okunma

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.