Canpolat, Esnaf ziyaretlerine devam ediyor

BAŞKAN CANPOLAT ODUNCULAR PAZARI ESNAFINI DİNLEDİ

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat,  uzun zamandır yürüttüğü mahalle gezileri programları kapsamında Sancaktar Mahallesinde bulunan Oduncular Pazarı esnafını ziyaret ederek esnafın talep ve önerilerini dinledi.

Haliliye Belediye Başkan Mehmet Canpolat, ilçe genelinde vatandaşlarla bir araya gelip talep ve önerilerini dinlemeye devam ediyor. Sancaktar Mahallesinde yer alan Oduncular Pazarı esnafını ziyaret eden Canpolat’a  AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Aksu, birim amirleri ve teknik heyet eşlik etti.

Pazar esnafı ile bir araya gelen Belediye Başkanı, bölge de ki eksikleri ve yapılması gerekenler  hakkında esnafın  görüş ve önerilerini dinleyerek kendisine eşlik eden ilgili birimlere talimatlar vererek önerilerin hızlı bir şekilde işleme alınmasının takipçisi olacağını ifade etti.

Sıcak bir ilgi ile karşılanan Başkan Canpolat,  Haliliye Belediyesinin çalışmalarını ilçe genelinde titizlikle sürdürdüğünü belirterek, Oduncular Pazarı’nda yaşanan sıkıntıların giderilmesi içinde ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını kaydetti.


Etiketler: 485 okunma

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir